No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
CVB client

REGISTRATORIUS (-Ė)

1990 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

Darbas odontologijos klinikos registratūroje;
Pacientų priėmimas laikantis aptarnavimo standartų;
Pacientų registravimas telefonu, gydytojų grafiko valdymas;
Darbas kasos aparatu, sąskaitų - faktūrų išrašymas;
Darbas su partnerių sveikatos draudimo sistemomis, lizingu;
Skolų administravimas;
Įvairių darbinių situacijų sprendimas, įvairūs organizaciniai ir klinikos priežiūros darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai, atidumas detalėms, greita orientacija;
Kompiuterinis raštingumas;
Puikios lietuvių, geros anglų ir rusų kalbų žinios;
Gebėjimas greitai reaguoti, paslaugumas, pozityvus požiūris, geranoriškumas;
Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai.

Mes siūlome

Darbą Vilniaus centre įsikūrusioje modernioje klinikoje;
Pozityviai asmenybei – darbą ambicingoje profesionalų komandoje;
Komandinius mokymus ir renginius;
Darbo užmokestį – 1990 Eur (neatskaičius mokesčių).

Atlyginimas

1990 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Vilniaus miesto centre įsikūrusi moderni klinika.