Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Delta Management Solutions“

REGISTRATŪROS IR KAMBARIŲ TVARKYMO TARNYBOS VADOVAS (-Ė)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Delta Management Solutions“

Atsakomybės

  • Sklandus viešbučio registratūros ir kambarių tvarkymo tarnybos procesų organizavimas.
  • Komandos formavimas ir koordinavimas.
  • Paslaugų kokybės ir svečių gerovės užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Sėkminga vadovavimo viešbučio registratūrai patirtis ar kito padalinio valdymo patirtis.
  • Stiprus atsakomybės jausmas ir geri organizavimo įgūdžiai.
  • Orientacija į rezultatą ir noras visada būti priekyje.
  • Gebėjimas įkvėpti kitus ir valdyti komandą, siekiant geriausio klientų aptarnavimo.

Įmonė siūlo

  • Veiksmų laisvė - kurti, keisti, įgyvendinti.
  • Dinamiškas darbas, kuriame galite įgyvendinti savo profesinius tikslus ir mokytis iš kompetentingų kolegų.
  • Palaikantis bei ugdantis tiesioginis vadovas.
  • Asmeninio augimo perspektyva bei svarus indėlis į viešbučio verslo vystymą.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

Mūsų klientas, viešbučių tinklas „Amberton“ , kviečia Jus tapti šio tinklo komandos nariu. Šiuo metu 4* viešbutis, įsikūręs išskirtinėje Vilniaus miesto dalyje, su unikaliu vaizdu į vieną svarbiausių Vilniaus vietų - Katedros aikštę, ieško komandos lyderio, turinčio ambicijų prisijungti ir prisiimti atsakomybę už sėkmingą viešbučio operacijų veikimą, pokyčių realizavimą.

Gyvenimo aprašymą ir kreipimosi laišką prašome siųsti su pozicijos nuoroda.
Tel. Informuosime atrinktuosius kandidatus. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV bus įtrauktas į mūsų vidinę CV duomenų bazę, kur bus saugoma 3 metus nuo gavimo dienos tikslu pasiūlyti dalyvauti atrankos projektuose ateityje. Bet kokia pateikta informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama klientui tik tuo atveju, jei Jūs pateksite į būsimą atrankos etapą. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą.