Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Top transporte“

Reikalinga (-as) buhalterė (-is)

800-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Top transporte“

Darbo pobūdis

Reikalinga/as buhalterė/is, transporto įmonei.
Pirmenybė teikiama turintiems darbo patirties.
Buveinės adresas: Kaunas , Nemajūnų gatvė 19 B

Reikalavimai

profesionalus ir kokybiškas buhalterinės apskaitos tvarkymas - transporto įmonėje,
  • ataskaitų rengimas,
  • kelionės dokumentu kontrolė,
  • kuro apskaita,
  • taršos mokesčių deklaravimas,
  • skolų derinimas su klientais ir tiekėjais,
  • kitos vadovo paskirtos užduotys

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas

Tarptautinių krovinių gabenimo įmonė teikianti krovinių gabenimo paslaugas iš:

Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos į Šveicariją
Šveicarijos į Lietuvą, Latviją, Estiją bei Suomiją
informacija apie UAB „Top transporte“
1094 €
Vid. atlyginimas bruto
20
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.