Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Senoji Trobelė"
More about company »

Reikalinga maitinimo paslaugų administratorė (-ius)

Vilnius - UAB "Senoji Trobelė"

Darbo pobūdis

  • Renginių organizavimas;
  • Bendravimas su klientais;
  • Banketų, furšetų ir kitų renginių organizavimas, koordinavimas;
  • Meniu sudarymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis maitinimo srityje (vadovaujamo darbo patirtis - privalumas);
  • Puikūs bendravimo su svečiais įgūdžiai;
  • Padavėjų ir barmenų darbo organizavimo sugebėjimai;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (anglų k., bei rusų kalba - privalumas);
  • Sąžiningumas, atsakingumas ir iniciatyvumas;
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Kandidatas privalo galėti dirbti vakarais ir savaitgaliais (grafikas slenkantis).
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Mes jums siūlome

Siūlome lankstų grafiką, pozityvų kolekyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Moderni įmonė užsiimanti išvežiamųjų pobūvių ir banketų organizavimu.
Daugiau apie mūsų įmonės teikiamas paslaugas galite rasti www.maistokalve.lt
Informacija apie UAB "Senoji Trobelė"
47
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jurij Marševskij