Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kubiliaus transportas“

Reikalingas "B" kategorijos automobilio vairuotojas

1700-1800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Kubiliaus transportas“

Darbo pobūdis

Siūlomas "B" kategorijos vairuotojo darbas.
Darbo pobūdis : automobilių pervarymas logistikos centre/gamykloje Vokietijoje.
Orientacinis darbo laikas nuo 7-8h iki 18-19h, vidutiniškai iki 50 h per savaitę.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalinga turėti "B" kategorijos vairuotojo pažymėjimą (patirtis nemažiau 2 metai).
Darbuotojas turi būti atsakingas, punktualus ir dėmesingas savo atliekamam darbui.
Kalbos mokėjimas nebūtinas, dirbsite šaunioje komandoje kuri susideda tik iš lietuvių darbuotojų.
Apgyvendinimas nemokamai .

Teirautis :)

Skambinkite prašau nuo 08.00 iki 18.00 . tel.

Atlyginimas

1700-1800 €/mėn. į rankas

K.Kubiliaus paslaugų įmonė įkurta 1995 metais. Pagrindinė mūsų įmonės veikla - tarptautiniai krovinių gabenimai tentinėmis 90 m3 puspriekabėmis ir 120 m3 autotraukiniais, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas vilkikais su specialiomis puspriekabėmis - platformomis, pritaikytomis vežti nestandartinio ilgio, pločio, aukščio ir/ar svorio krovinius, taip pat transportuojame naujus bei naudotus lengvuosius automobilius Rytų bei Vakarų Europoje.
informacija apie UAB „Kubiliaus transportas“
1454 €
Vid. atlyginimas bruto
439
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1524 €
25% uždirba 1524-1524 €
25% uždirba nuo 1524 €