CVB client

Reikalingas pardavimo vadybininkas (-ė), mokantis VOKIEČIŲ K. / galima praktika studentams

10-15 €/val. Neatskaičius mokesčių
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „AMBER AREA“

Darbo pobūdis

Nepilna darbo diena (galimi įvairūs variantai: su komandiruotėmis į Vokietiją arba tik keletą darbo valandų per dieną iš ofiso).
Komercinių pasiūlymų ruošimas;
Produkcijos pristatymas bei tiesioginė prekyba;
Sąskaitų išrašymas;
Bendravimas su esamais klientais;
Naujų klientų paieška;
Prekių pristatymo kontrolė iki kliento;
Galimos dažnos kelionės į užsienį, lankstus darbo grafikas atsižvelgiant į studijų programą ar asmeninius poreikius;

Reikalavimai darbuotojui

Vokiečių kalbos mokėjimas (nuo vidutinio lygio);
Komunikabilumas.

Mes siūlome

Bendravimo užsienio kalba įgūdžių spartų augimą, jei yra poreikis - apmokamus vokiečių kalbos kursus.
Visas socialines garantijas;
Darbą ofise miesto centre;
Priklausomai nuo darbo pobūdžio daug kelionių;

Atlyginimas

10-15 €/val. neatskaičius mokesčių
Suminė darbo laiko apskaita, atlyginimas labai priklauso nuo to, ar darbuotojas vyko į komandiruotę. Taip pat siūlome papildomą priedą prie darbo užmokesčio nuo pardavimų apimčių.
CVB client

UAB „AMBER AREA“

Didmeninė - mažmeninė prekyba Baltijos gintaro papuošalais
informacija apie UAB „AMBER AREA“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.