Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Realty Investments“

Reikalingas statybų darbų vadovas!

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Realty Investments“

Darbo pobūdis

Statybos darbų organizavimas
Statybų aikštelės priežiūra
Darbų paskirstymas
Rangovų kontrolė
Dokumentacijos pildymas
Saugaus darbo, gaisrinės saugos, aplinkos apsaugos ir kt. reikalavimų užtikrinimas

Reikalavimai

Techninis inžinerinis išsilavinimas statybos srityje
Aukštasis išsilavinimas
Darbo patirtis darbų ar statybos vadovo pareigose apie 2 metus
Statybos technologijų išmanymas
Iniciatyvumas, puikūs laiko planavimo įgūdžiai
Statybos norminių dokumentų išmanymas

Mes jums siūlome

Jaunatvišką, draugišką kolektyvą
Galimybę tobulėti

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Sėkmingai auganti investicinė įmonė, veiklą vystanti nekilnojamojo turto (gyvenamųjų namų, žemės sklypų, komercinių objektų ir kt) projektų įgyvendinimo srityje.
informacija apie UAB „Baltic Realty Investments“
661 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.