Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff

REIKALINGI PAGALBINIAI DARBUOTOJAI VILNIUJE !

600-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Lentvaris, Širvintos - Amber staff

Darbo pobūdis

Darbas baldų detales iš medžio gaminančioje įmonėje. Jūsų pagrindinis darbas bus padėti meistram su pagalbinėmis medžiagomis ir užtikrinti efektyvaus darbo eigą. Atnešti reikalingas medžiagas, lentas ir kitus daiktus.
Vykdyti paskirtas užduotis. Darbas gana fiziškas.

Adresas:
Jankiškių gatvė 52

Darbo grafikas pirmadienis- penktadienis; 8-17 val

Reikalavimai

Sąžiningas požiūris į darbą;
Noras dirbti komandoje;
Punktualumas;
Darbo etikos laikymasis;
Darbštumas.

Mes jums siūlome

Terminuotą-Neterminuota darbo sutartį jums patogiu laikotarpiu;
Visas darbo priemones, kurios nuolat atnaujinamos;
Darbą draugiškame ir vieningame kolektyve;
Motyvuojantį atlyginimą;

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.