Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Reikalingi Picų kepėja (-jas)

600-800 €/mėn. Į rankas
Druskininkai - UAB „Bevas“

Darbo pobūdis

Picų kepimas pagal receptūras picerijoje. Darbas kasos aparatu. Picų išvežiojimas.

Reikalavimai

Atsakingumas, draugiškumas, kruopštumas. Švaros ir tvarkos palaikymas.
Neturinčius patirties - apmokysime.
Priimame ir užsieniečius.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą, maitinimą, draugišką kolektyvą. Labai lankstų, su kitais darbais, studijomis, gyvenimo būdu suderinamą grafiką. Darbas pilnu ir puse etato.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Bevas“

Picerija "Trolių pica"
informacija apie UAB „Bevas“
944 €
Vid. atlyginimas bruto
109
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 871 €
25% uždirba 871-929 €
25% uždirba 929-982 €
25% uždirba nuo 982 €