UAB „Tymkor“

Reikalingi slaugai (-ės) ilgalaikiui darbui Norvegijoje

Užsienis: Norvegija - UAB „Tymkor“

Darbo pobūdis

Įvairūs slaugos darbai slaugos namuose Norvegijoje

Reikalavimai darbuotojui

  • Išsilavinimas ir jį patvirtinantis dokumentas;
  • bent 2 metų patirtis slaugos srityje;
  • galimybė dirbti ilgalaikį darbą;
  • anglų kalbos žinios (reikalinga susišnekėti);
  • motyvacija ir noras dirbti Norvegijoje bei mokytis norvegų kalbą;

Įmonė siūlo

  • Suteikiamas apgyvendinimas;
  • Suteikiami norvegų kalbos kursai;
  • Suteikiami kursai dėl Norvegijos sveikatos sistemos;
  • Motyvuojantį atlyginimą nuo 3500 eur./mėn. į rankas.

„Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: “.

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .