Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Reikalingi Vidaus Apdailos Specialistai.

11-13 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - UAB „Okestos prekyba“

Darbo pobūdis

Standartinio tipo butų pilnas remontas ( tinkavimas-špaklevimas, plytelių klojimas , dūrų statymas ir laminato dėjimas).

Reikalavimai

Patirtis, atsakingumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

Duodame įrankius.Siūlome laiku mokamą atlygį už atliktą darbą, geras darbo ir apgyvendinimo sąlygas.
Jokiu pasleptu darbuotojui papildomu išlaidų.

Atlyginimas

11-13 €/val. į rankas
CVB client

UAB „Okestos prekyba“

Socialinių butų priežiura ir remontai.
Mūsų imonė dirba daugiau nei 13 metų šioje srityje.
informacija apie UAB „Okestos prekyba“
856 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.