Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „EASTCON AG LT“

REKLAMINŲ RENGINIŲ VEDĖJAS VILNIUJE IR VILNIAUS APSKRITYJE

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Širvintos, Šalčininkai - UAB „EASTCON AG LT“

Darbo pobūdis

Susitikimai su įmonės esamais ir potencialiais klientais;
Reklaminių renginių įmonės klientams vedimas;
Įmonės veiklos bei naujų gaminių pristatymas;
Įmonės klientų konsultavimas gaminio klausimais;
Darbo ataskaitų ruošimas.

Naujų klientų paieška į pareigas neįeina.

Reikalavimai

Gebėjimas raiškiai, informatyviai perteikti informaciją;
Gebėjimas valdyti auditoriją;
Puikūs komunikaciniai gebėjimai;
Pozityvumas, lankstumas ir orientacija į rezultatą;
Aukštasis išsilavinimas (pedagoginio darbo patirtis būtų privalumas);
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis.

Mes Jums siūlome

Darbą perspektyvioje, tarptautinėje, šiuo metu besiplečiančioje, Vokietijos įmonėje;
Tiesioginę vadovo pagalbą, profesionalius mokymus;
Lankstų darbo grafiką;
Visas darbui reikalingas sąlygas, priemones;
Konkurencingą atlyginimą bei papildomus priedus (priklausomai nuo darbo rezultatų);
Karjeros galimybes

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "EASTCON AG LT" - aktyvių pardavimų įmonė, įkurta Vokietijoje. Pagrindinis įmonės tikslas - stipri, patikima ir klientui lojali įmonė, kuria didžiuojasi joje dirbantys žmonės.
Jeigu nestokojate erengijos, motyvacijos, idėjų ir ieškote erdvės, kurioje galėtumėte jas įgyvendinti - tuomet mūsų kompanija kaip tik Jums. Kurkite savo sėkmės istoriją kartu su mumis !