Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TOTEM promo“

Reklamos agentūros Projektų vadovas

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „TOTEM promo“

Darbo pobūdis

Būsimame darbe tau reikės:
  • Bendrauti ir bendradarbiauti su mumis pasitikinčiais klientais.
  • Planuoti, kurti rinkodaros kampanijas ir gebėti jas įgyvendinti.
  • Išbandyti save įvairiose rolėse projektų metu (nuo kurjerio iki vakarėlio sielos).
  • Dirbti su skirtingomis šalimis/partneriais.
  • Gebėti valdyti projektus ir jų projektinius/biudžetinius kaštus.

Reikalavimai

Tu mus pakerėsi, jeigu:
  • Dėl noro mokytis ir atrasti vis kažką naujo, neskaičiuoji valandų.
  • Turi aukštąjį išsilavinimą.
  • Puikiai moki anglų kalbą.
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
  • Esi savarankiškas, bet dirbti su komanda tau taip pat didelis malonumas.
  • Laiko planavimas yra tavo stiprioji pusė.

Mes jums siūlome

Kas tau patiks:
  • Namų jaukumą spinduliuojanti darbo aplinka.
  • Jokios monotonijos! Galimybė dirbti su išskirtiniais agentūros klientais.
  • Galimybė nuolat mokytis ir atrasti save!
  • Motyvacinės sistemos priemonės.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Plius priedai prie atlyginimo už puikius darbo rezultatus.

We are advertising agency working with communication in BTL (below the line) marketing field, fully creating and implementing concepts/ ideas, real life experiences and interactions focused on helping consumers experience a brand, to form stronger emotional connection between the brand and the customer, build loyalty or just invoke consumers impulsive intention to buy.
informacija apie UAB „TOTEM promo“
2358 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.