Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vizualiniai projektai"
More about company »

Reklamos dizaineris

Vilnius - UAB "Vizualiniai projektai"

Darbo pobūdis

# Spausdintos reklamos dizaino kūrimas, maketavimas, adaptacija, rengimas spaudai.
# Išorinės ir vidinės reklamos projektavimas, reklamos projektų ruošimas, rengimas gamybai.
# Maketų rengimas ir adaptavimas socialiniams tinklams.
# Naujų prekių ženklų kūrimas.

Reikalavimai

# Ne mažesnė, kaip 2 metų patirtis grafikos dizaino srityje.
# Patirtis rengiant maketus spaudai (darbo patirtis spaustuvėje būtų privalumas).
# Patirtis rengiant reklamos gamybos projektus (darbo patirtis reklamos gamybos įmonėje būtų privalumas).
# Mokėjimas dirbti Adobe programomis (Photoshop, Illustrator, InDesign) ir CorelDRAW (reklamos gamybai skirtų projektų rengimui).
# Aukštasis dizaino krypties išsilavinimas.
# Darbštumas, kruopštumas, kūrybingumas, atsakingumas, mokėjimas dirbti komandoje ir individualiai.
# Patirtis web dizaino srityje (privalumas).

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

VizPro - tai įmonių grupė, teikianti kokybiškas vizualinės bei spausdintinės reklamos projektavimo, gamybos paslaugas. Derindami netradicinius sprendimus su kokybišku darbu mes tapome stiprūs reklamos paslaugų srityje, įgijome klientų pasitikėjimą ir džiaugdamiesi jų sėkme, prie kurios taip pat prisidėjome.
Informacija apie UAB "Vizualiniai projektai"
783 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gediminas Krekys