UAB „Gaminių studija“

REKLAMOS GAMINTOJAS

750-1250 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Gaminių studija“

Darbo pobūdis

Pagalba reklaminių ruošinių gamyboje, montavime: gręžimas, sukimas, kniedyjimas. Darbas nuo kopėčių ir stelažų.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, jog tu:
  • turėsi patirties reklamos gamybos srityje ir/ar išmanysi montavimą;
  • turėsi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • atsakingai žiūrėsi į darbą ir rezultatą;
  • gebėsi logiškai mąstyti ir skaityti brėžinius;
  • būsi kruopštus, sąžiningas, motyvuotas ir siekiantis nuolat tobulėti.

Įmonė siūlo

Mes siūlome tau:
  • įdomų darbą komandiruotėse,
  • socialines garantijas,
  • motyvuojantį, lubų neturintį atlyginimą, kuris priklausys nuo tavo darbo rezultatų (aptarsime pokalbio metu), galimybę nuolat tobulėti ir stiprinti savo kompetencijas.

Atlyginimas

750-1250 €/mėn. į rankas

Reklamos GAMINIŲ STUDIJA specializuojasi lauko reklamos gamyboje. Nuosavos gamybos dirbtuvės, nauja technologinė įranga ir atsakingas požiūris į kiekvieną užsakymą leidžia sėkmingai dirbti su didelėmis kompanijomis ir smulkiais užsakovais, bendradarbiauti su reklamos agetūromis.

Gaminame bet kokio sudėtingumo ir dydžio reklamines konstrukcijas kruopščiai atlikdami parduotuvių, kavinių, restoranų, grožio salonų, įmonių interjero ir išorės reklamos išpildymą.

Įgyvendiname projektus abstrakčią kliento įdėją išgrynindami į galutinį produktą, jį pagamindami, sumuontuodami. Atliekame lauko reklamos keitimą, remontą, restauraciją prekybos centrams bet kokiame aukštyje ir bet kuriuo paros metu.
informacija apie UAB „Gaminių studija“
2
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.