Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vizualiniai projektai“

Reklamos gamintojas

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Vizualiniai projektai“

Darbo pobūdis

Vilniuje ieškome komandos papildymo.

# Reklamos priemonių gamyba ir montavimas
# Automobilių dekoravimas reklamine plėvele

Reikalavimai

# Ne mažesnė, kaip 1 metų patirtis šioje srityje.
# Darbštumas, kruopštumas, kūrybingumas, atsakingumas, mokėjimas dirbti komandoje ir individualiai.
# Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą, daug darbo ir skanią kavą... daaaug kavos :)

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Atliekame vizualinės bei spausdintinės reklamos projektavimo, gamybos ir montavimo paslaugas.
informacija apie UAB „Vizualiniai projektai“
1377 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.