Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „White Line Styling“
More about company »

Reklamos gamybininkas (-ė)

500–1000 Eur
Kaunas - UAB „White Line Styling“

Darbo pobūdis

Darbas vidaus ir išorės reklamos gamyboje (tūrinė reklama, reklaminiai skydai, parodų stendai, šviesdėžių, tūrinių raidžių gamyba, montavimas ir remontas, tentų montavimas). Dėl darbo pobūdžio plačiau galima aptarti telefonu .

Reikalavimai

  • Motyvacija;
  • Atsakingas požiūris į darbą ir rezultatą;
  • Kruopštumas;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • Patirtis tūrinės reklamos gamyboje
  • Patirtis reklaminės plėvelės klijavime ant plastiko, stiklo;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Stabilų etatinį atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą;
  • Jauną ir draugišką kolektyvą;

Atlyginimas

500–1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

ADGO reklama - reklamos gamybos agentūra. Mes siekiame tobulinti reklamos pasaulį darydami tai, ką mokame geriausiai. Padedame mūsų klientams suvokti jų galimybes, naudojant šiuolaikinius marketingo įrankius. Nuolatos stengiamės tobulėti, naudoti naujausius gaminimo būdus ir jų pagalba kiekvieno kliento idėją paversti realybe. Mūsų tikslas - Užmegzti vertingus santykius. Surasti vertingus partnerius.
Informacija apie UAB „White Line Styling“
906 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Lukas Andriuška