Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VASABI“
More about company »

Reklamos gamybos darbuotojas

900-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „VASABI“

Darbo pobūdis

Reklamos įmonė ieško gamybos darbuotojų

Reikalavimai

Mokėjimas gaminti reklamines iškabas, tūrines raides, LED instaliacijas ir kitus nestandartinius gaminius, klijuoti lipdukus;

Vairuotojo pažymėjimas – būtų privalumas;

Gebėjimas dirbti su elektros instaliacija ir reklaminiu gamyniu montavimu;

Gebėjimas dirbti komandoje;

Kruopštumas atliekant darbus ir tvarkingumas juos baigiant;

Mes jums siūlome

Dinamišką ir įdomų darbą skirtingose vietose;
Tobulėjimo galimybes;
Konkurencigą atlyginimą;

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „VASABI“, reklamos agentūra, jau 8 metus užsiima reklamos gamyba ir spaudos darbais. Visas reklamos gamybos ir spaudos paslaugas teikiame tiesiogiai, atsižvelgdami į tai, galime pasiūlyti geriausias kainas ir operatyvius sprendimus. Pas mus rasite visų tipų reklamą ir spaudą: gaminame iškabas, ES stendus, tūrines raides, šviesdėžes, bokštelius, apipavidaliname parodų paviljonus ir prekybos vietas, skaitmeniniu arba ofsetiniu būdu spausdiname lipdukus, plakatus, tentus, frezuojame ir graviruojame lazeriu. Darbus atliekame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Per visus šiuos metus atsirinkome ir subūrėme daug patirties turintį kolektyvą, todėl galime Jums pasiūlyti geriausios kokybės gaminius ir aptarnavimą.
Informacija apie UAB „VASABI“
685 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Kęstutis Pliukšta