Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SORBUM LT"
More about company »

Reklamos gamybos meistras (-ė) Vilniuje

Vilnius - UAB "SORBUM LT"

Darbo pobūdis

  • lipdukų klijavimas;
  • tūrinių raidžių formavimas;
  • LED šviesos diodų litavimas;
  • medinių/aliuminių konstrukcijų surinkimas;
  • dažymo darbai;
  • montavimas.

Reikalavimai

  • reklamos gamybos procesų išmanymas, gebėjimas įsisavinti naujus technologinius sprendimus;
  • kruopštumas bei atsakingumas;
  • laiko planavimo bei darbo organizavimo įgūdžiai;
  • savarankiškumas, aktyvumas, greita orientacija, atkaklumas siekiant tikslo;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • atsakingą darbą augančioje, patikimoje kompanijoje;
  • galimybę mokytis bei tobulėti;
  • nuoširdų ir linksmą kolektyvą.

UAB „Sorbum LT“, J.Jasinskio g. 16 G, Vilnius. Reklamos agentūra skatinanti pardavimus prekybos vietose bei vykdanti kasdieninę prekių priežiūrą.
Įmonėje vid. atlyginimas 693€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)