UAB „GSP SUPPLY“

REKLAMOS GAMYBOS SPECIALISTAS

Iki 1605 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „GSP SUPPLY“

SIŪLOME:

Darbas Naujamiestyje, Birželio 23-osios g.12, Vilniuje;

Sąžiningas atlyginimas, patogios darbo sąlygos ir karjeros galimybės.

DARBO POBŪDIS:

Pagrindinės pareigos - atlikti įvairius vidaus ir išorės reklamos gamybos darbus - plastiko paruošimas, reklamos montavimas kliento patalpose, plėvelės klijavimas ir pan.

Ieškome kandidato, kuris geba dirbti/ turi pagrindus darbui su CNC frezavimo staklėmis, lazerinėmis staklėmis.

REIKALAVIMAI:

 vairuotojo pažymėjimas;
 darbo reklamos gamyboje patirtis;
 darbo pagrindai Corel Draw programa;
 darbo CNC frezavimo staklėmis pagrindai;
 darbo lazerinėmis staklėmis pagrindai;
 darbštumas, tvarkingumas, atsakingumas.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) el. paštu.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik geriausiai mūsų lūkesčius atitinkančius kandidatus, nelaukdami skelbimo galiojimo pabaigos.

Atlyginimas

Iki 1605 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „GSP SUPPLY“ – viena žinomiausių spaudos ir reklamos gamybos įmonių, savo veiklą vystanti daugiau nei dešimtmetį. Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams, atsakingas požiūris, kokybė ir greitis – tai mūsų komandos bruožai. Siekiame viršyti savo klientų lūkesčius.
Daugiau apie kompaniją:

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl kviečiame naują komandos narį šioms pareigoms:
informacija apie UAB „GSP SUPPLY“
1631 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1024 €
25% uždirba 1024-1402 €
25% uždirba 1402-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €