Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pico line“

Reklamos išpildytojas (gamintojas)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Pico line“

Darbo pobūdis

Vidaus ir išorės reklamos gamyba.
(Šviesdėžių, reklamos stendų , tūrinių raidžių gamyba ir montavimas, reklamos klijavimas ant automobilių, vitrinų ir kitų paviršių)

Reikalavimai

Kruopštumas, atsakingumas.
Darbo gaminant nestandartinius reklamos gaminius patirtis būtų privalumas.
Atlyginimas turintiems patirties - derybų klausimas.

Mes jums siūlome

Socialines garantijas.
Motivacinius priedus, atsižvelgiant į darbo rezultatus.
Apmokymą dirbti su įmonėje įdiegtomis pažangiomis reklamos gamybos technologijomis.
Nemonotonišką, įdomų darbą profesionaliame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

Per 27 metus tapusi viena iš reklaminės produkcijos kūrimo ir gamybos lyderių Kauno mieste, pažangiausiomis technologijomis atnaujinusi savo gamybos bazę, siekdama patenkinti augančią paklausą ir pagerinti klientų aptarnavimą, ieško kvalifikuotų darbuotojų, sugebančių ir norinčių tobulėti ir dirbti kūrybingame ir draugiškame kolektyve. Pagrindinis mūsų tikslas – klientų sėkmė rinkoje.
informacija apie UAB „Pico line“
1505 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2015 m.