UAB „BPN LT“

Reklamos jaunesnysis projektų vadovas (-ė)

750-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BPN LT“

Darbo pobūdis

Media projektų valdymas mažiems ir vidutinio dydžio klientams;
Efektyvių media strategijų ir taktikų kūrimas bei įgyvendinimas;
Klientų poreikių analizė, idėjų generavimas bei sprendimų pateikimas;
Online/Offline projektų koordinavimas;
Darbas su vidinėmis ir išorinėmis projektų komandomis;
Kampanijų KPI sekimas, rezultatų analizė bei pateikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas vadybos, ekonomikos, rinkodaros ar reklamos srityje;
Darbo patirtis rinkodaros ar reklamos srityje nuo 1 iki 2 metų;
Puikūs projektų planavimo bei valdymo įgūdžiai laikantis terminų bei kokybės parametrų;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti su dideliais informacijos kiekiais ir skirtingais projektais vienu metu;
Geri anglų kalbos įgūdžiai raštu ir žodžiu;
Stiprūs organizaciniai įgūdžiai bei analitinis mąstymas;
Puikūs Microsoft Word, Excel ir PowerPoint įgūdžiai.
Mes jums siūlome

Siūlome "karštą" poziciją sparčiausiai augančioje agentūroje Baltijos šalyse, nerealiai draugišką komandą, galimybę sparčiai augti digital srityje ir, žinoma, Tavo lūkesčius atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

750-1100 €/mėn. į rankas
entry

BPN INTENSE is a full-service and fastest-growing media agency in the Baltics (TOP 3 in LT, 2020 by RECMA), part of the IPG Mediabrands global network. Our mission is to help clients realize their growth agenda through progressive, data-led content and audience activation. BPN currently has 36 offices in 28 countries and manages over $1 billion in annual billings.
informacija apie UAB „BPN LT“
3247 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2485 €
25% uždirba 2485-3130 €
25% uždirba 3130-3478 €
25% uždirba nuo 3478 €