Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "White Line Styling"
More about company »

Reklamos pardavimų vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB "White Line Styling"

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų paieška;
  • Pasiūlymų rengimas, sutarčių sudarymas;
  • Reklamos projektų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Darbas su esamais klientais;
  • derybų vedimas;
  • klientų konsultavimas;

Reikalavimai

  • Patirtis reklamos pardavimų vadybininko srityje (nuo 1 metų);
  • Kompiuterinės grafikos ir dizaino programų išmanymas: CorelDraw, Adobe Photoshop, Adobe InDesign ir kt.;
  • Puikūs bendravimo, derybiniai įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas;
  • Greita orientacija, ambicingumas;
  • Atsakingumas bei punktualumas;
  • Noras uždirbti ir tobulėti;
  • Gebėjimas planuoti savo darbo dieną ir laikytis parengtos dienotvarkės
  • Prie atlyginimo gali būti mokami procentai už gerus darbo rezultatus.
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Tobulėjimą profesinėje veikloje;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mes esame reklamos agentūra - ADGO reklama. Mes siekiame tobulinti reklamos pasaulį darydami tai, ką mokame geriausiai. Padedame mūsų klientams suvokti jų galimybes, naudojant šiuolaikinius marketingo įrankius. Nuolatos stengiamės tobulėti, naudoti naujausius gaminimo būdus ir jų pagalba kiekvieno kliento idėją paversti realybe.
Informacija apie UAB "White Line Styling"
874 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Lukas Andriuška