Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „White Line Styling“

Reklamos pardavimų vadybininkas (-ė)

700-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „White Line Styling“

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų paieška;
  • Pasiūlymų rengimas, sutarčių sudarymas;
  • Reklamos projektų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Darbas su esamais klientais;
  • derybų vedimas;
  • klientų konsultavimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis reklamos pardavimų vadybininko srityje (nuo 1 metų);
  • Kompiuterinės grafikos ir dizaino programų išmanymas: CorelDraw, Adobe Photoshop, Adobe InDesign ir kt.;
  • Puikūs bendravimo, derybiniai įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas;
  • Greita orientacija, ambicingumas;
  • Atsakingumas bei punktualumas;
  • Noras uždirbti ir tobulėti;
  • Gebėjimas planuoti savo darbo dieną ir laikytis parengtos dienotvarkės
  • Prie atlyginimo gali būti mokami procentai už gerus darbo rezultatus.
  • Vairuotojo pažymėjimas

  • Konkurencingą nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Tobulėjimą profesinėje veikloje;

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Mes esame reklamos agentūra - ADGO reklama. Mes siekiame tobulinti reklamos pasaulį darydami tai, ką mokame geriausiai. Padedame mūsų klientams suvokti jų galimybes, naudojant šiuolaikinius marketingo įrankius. Nuolatos stengiamės tobulėti, naudoti naujausius gaminimo būdus ir jų pagalba kiekvieno kliento idėją paversti realybe.
informacija apie UAB „White Line Styling“
1921 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1475 €
25% uždirba 1475-1750 €
25% uždirba 1750-2115 €
25% uždirba nuo 2115 €