Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KAUNO ARENA“

REKLAMOS PASLAUGŲ PARDAVIMO VADYBININKĘ (-Ą)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „KAUNO ARENA“

Darbo pobūdis

  • Aktyvūs naujų, potencialių klientų paieškos vykdymas B2B sektoriuje;
  • Susitikimai, pristatymai ir derybos su užsakovais ir partneriais siekiant kuo didesnės abipusės naudos;
  • Profesionalių reklamos sprendimų ieškojimas ir pasiūlymų pateikimas klientams;
  • Domėtis šių dienų rinką atspindinčiomis naujovėmis reklamos srityje;
  • Rengti sutartis su užsakovais.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad naujas komandos narys (-ė):
  • Patirtis reklamos kompanijose (didelis privalumas);
  • Stipri orientacija į rezultatą;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Ne mažesnė nei 2 metų B2B pardavimų patirtis;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Atsakomybės jausmas ir atkaklumas;
  • Jo (jos) vertybės sutampa su organizacijos vertybėmis: komandinis darbas, profesionalumas ir lyderystė.

Mes jums siūlome

  • Laisvę veikti, kurti ir augti profesinėje srityje;
  • Dinamišką ir įdomų darbą unikalioje organizacijoje;
  • Profesionalų ir šaunų kolektyvą;
  • Papildomų naudų paketą;
  • Finansinį priedą, priklausantį nuo komandos darbo rezultatų;
  • O svarbiausia būti mūsų, „Žalgirio“ organizacijos, nariu (-e).

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Numatomas bazinis atlyginimas – nuo 1200 Eurų bruto + priedai (bazinis atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir kvalifikacijos).

„Žalgirio“ organizacija – tai organizacija, vienijanti visas įmones ir prekės ženklus, veikiančius Kauno „Žalgirio“ ir „Žalgirio“ arenos struktūroje. Kauno „Žalgirio“ krepšinio ir futbolo klubai, „Žalgirio“ arena, „Žalgirio“ Garbės Klubas ir arenoje veikiantis restoranas „Sala“ yra vieningos organizacijos elementai. Visi kartu turime vieną misiją, vadovaujamės tomis pačiomis vertybėmis ir siekiame tų pačių strateginių tikslų.
informacija apie UAB „KAUNO ARENA“
1202 €
Vid. atlyginimas bruto
69
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 23 €
25% uždirba 23-1075 €
25% uždirba 1075-1733 €
25% uždirba nuo 1733 €