Baltic Classifieds Group

Reklamos projektų vadovas (-ė)

„Unicorns Lithuania“ association member
Vilnius - Baltic Classifieds Group

Darbo pobūdis

Jeigu tau patiktų ir sugebėtum profesionaliai parduoti internetinės reklamos sprendimus svarbiausiems klientams bei media agentūroms ir užtikrinti kokybišką jų įgyvendinimą, šis pasiūlymas tau!

Pagrindinės atsakomybės:
  • nuolat ir aktyviai palaikyti ir vystyti santykius su media agentūromis bei klientais, juos konsultuojant apie teikiamas paslaugas, formuoti reklamos pasiūlymus;
  • planuoti kasdienę veiklą, klientų vizitus, vesti derybas siekiant užtikrinti iškeltų tikslų pasiekimą;
  • ieškoti potencialių naujų klientų;
  • įgyvendinti trumpalaikius ir ilgalaikius susitarimus su klientais;
  • stebėti ir analizuoti reklamos rinką, klientų poreikius, numatyti bei įgyvendinti atitinkamus veiksmus.

Reikalavimai kandidatams

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • domėjimasis skaitmenine media rinka;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
anglų kalba.

Siūlome

  • galimybę mokytis ir tobulėti;
  • draugišką atmosferą komandoje;
  • erdvę saviraiškai ir iniciatyvai;
  • kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • patrauklų papildomų naudų paketą.

Reklamos projektų vadovas (-ė) dirbs Vilniuje.
Atsiprašome, susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

UAB „Diginet LTU" yra didžiausia skelbimų portalų grupė Lietuvoje. Įmonė specializuojasi nekilnojamojo turto, komercijos, transporto bei darbo skelbimų srityse. Plačiai žinomi portalai Skelbiu.lt, Autoplius.lt, Aruodas.lt, CVbankas.lt, NTzemelapis.lt, Paslaugos.lt ir Kainos.lt pasiekia apie pusę visų Lietuvos interneto vartotojų.
informacija apie Baltic Classifieds Group
5271 €
Vid. atlyginimas bruto
(3X higher than LT average)
84
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2148 €
25% uždirba 2148-4123 €
25% uždirba 4123-6991 €
25% uždirba nuo 6991 €