Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

REKLAMOS SANDĖLIO SANDĖLININKAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Darbo pobūdis

  • Efektyvus sandėlio veiklos organizavimas, prekių ir reklaminės medžiagos apskaita ir priežiūra;
  • Prekių, reklaminės medžiagos priėmimas, patikra pagal dokumentus, dokumentų pateikimas apskaitai, išdėstymas į sandėliavimo vietas;
  • Prekių, reklaminės medžiagos atrinkimas pagal užsakymus, paruošimas išsiuntimui į regionus ir padalinius, lydinčių dokumentų parengimas ir pateikimas apskaitai;
  • Prekių, reklaminės medžiagos kokybės ir atitikties sertifikatų tikrinimas;
  • Darbo drabužių, avalynės, asmens apsaugos priemonių apskaita, išdavimas pagal tvarką, savalaikis papildymas į sandėlį,
  • Prekių, reklaminės medžiagos likučių reguliari patikra, inventorizacijų atlikimas, ataskaitų ruošimas;
  • Švaros ir tvarkos sandėlyje palaikymas;
  • Iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Kruopštumas, tvarkingumas, atsakingumas ir sąžiningumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word, el.paštas);
  • Galimybė kelti krovinius iki 10 kg;
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;

Mes jums siūlome

  • 2 metų terminuotą darbo sutartį;
  • darbą profesionalų komandoje lyderiaujančioje įmonėje;
  • 5 darbo dienų savaitę ir stabilų darbą;
  • galimybę dirbti savarankiškai, teikti ir įgyvendinti idėjas;
  • Bazinį atlyginimą nuo 800 € (atskaičius mokesčius);
  • Sveikatos, nelaimingų atsitikimų draudimus ir kt. naudų paketą;

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

AMBER DISTRUBUTION LITHUANIA – tai naujas UAB "Bennet distributors" vardas, kuri yra pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje bei arptautinių „SPI Group“ ir „Amber Beverage Group“ dalis.
Mes esame socialiai atsakingas, patikimas ir geidžiamas darbdavys.
Mūsų varomoji jėga - iniciatyva Ir entuziazmas!
informacija apie UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“
2031 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
316
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1155 €
25% uždirba 1155-1626 €
25% uždirba 1626-2214 €
25% uždirba nuo 2214 €