Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SAULĖS SPEKTRAS"
More about company »

REKLAMOS VADYBININKAS KAUNE

Kaunas - UAB "SAULĖS SPEKTRAS"

Darbo pobūdis

  • Įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • Aktyvus bendravimas su verslo klientais, ieškant geriausio informacinio sprendimo įmonei;
  • Derybos bei sutarčių dėl įmonės teikiamų paslaugų sudarymas;
  • Klientams aktualiausių rinkodaros sprendimų paieška.

Reikalavimai

  • Labai geri bendravimo įgūdžiai;
  • Pozityvumas, energingumas ir aktyvumas;
  • Orientacija į rezultatą ir savarankiškumas;
  • Ankstesnė sėkmingo pardavimo patirtis – privalumas;
  • Galimybė dirbti pilną darbo dieną.

Mes jums siūlome

  • Aktyvų darbą ir iššūkius;
  • Motyvuojančią atlygio sistemą;
  • Mokymus, leidžiančius siekti geriausių rezultatų;
  • Nuolatinio tobulėjimo galimybes
  • Išsamią klientų duomenų bazę;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Tarptautinė, Vokietijos įmonių grupei priklausanti ir jau daugiau nei 20 m. sėkmingai Lietuvos žiniasklaidos priemonių rinkoje veiklą plėtojanti kompanija, siūlanti šiuolaikinius rinkodaros sprendimus verslui
Informacija apie UAB "SAULĖS SPEKTRAS"
1141 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
54
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Nomeda Dobrovolskienė