Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BALTIC MEDIA GROUP"
More about company »

Reklamos vadybininkė (-as)

Vilnius - UAB "BALTIC MEDIA GROUP"

Darbo pobūdis

Bendravimas su naujais ir esamais klientais;
Klientų poreikių išsiaiškinimas ir pasiūlymų rengimas;
Reguliari pagalba vadovui.

Reikalavimai

Atsakingumas, iniciatyvumas, pozityvumas;
Anglų kalbos žinios.

Darbo patirtis reklamos agentūroje - privalumas;
Darbo patirtis su verslo dovanomis/reklamine atributika - didelis privalumas;
Programų Corel Draw arba Photoshop išmanymas - privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, kūrybišką, dinamišką darbą jauname ir draugiškame kolektyve;
Galimybę tobulėti;
Teigiamą požiūrį į darbuotoją.

Atlyginimas su perspektyva didėti.

auganti ir stabili įmonė, specializuojanti reklaminių gaminių ir verslo dovanų prekyboje.
Informacija apie UAB "BALTIC MEDIA GROUP"
3
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aleksandr Curukov