Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Karcher“

Remonto technikas

1400-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Karcher“

Darbo pobūdis

Karcher įrangos priežiūra ir remontas Karcher serviso patalpose bei vykstant pas klientus;
Techninės pagalbos ir konsultacijų klientams teikimas;
Techninės dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis (elektrotechnikos, mechanikos ir kt.) profesinis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
Tikslumas ir atsakingumas atliekant užduotis;
Anglų kalba (B1);
Vairuotojo teisės;
Galimybė dirbti 1 šeštadienį per mėnesį.

Įmonė siūlo

Vietą stabilioje ir lyderiaujančioje įmonėje;
Darbą su inovatyviais ir kokybiškais gaminiais;
Motyvuojančią darbo atmosferą, kurioje vertinamas kiekvieno asmeninis indėlis;
Nuolatinį profesinį augimą;
Nuo darbo rezultatų priklausančius motyvacinius priedus prie atlygio;
Papildomą sveikatos draudimą ar kitas papildomas naudas.

Atlyginimas

1400-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nuo rezultatų priklausantys mėnesiniai bei metiniai priedai.

Kärcher leads the market in cleaning systems, products and services; representing quality, innovation and sustainability. We owe this success to our personnel, who demonstrate their commitment every day on behalf of our company and our products. As a family owned organization, with well-developed corporate structures, we can offer exceptional career prospects. Interesting challenges and opportunities for knowledge transfer provide a perfect platform for your individual career planning and personal development. We are looking for committed staff that value teamwork and can, together with us, deliver what makes Kärcher special – always providing the best, without exception.
informacija apie UAB „Karcher“
3252 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
66
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2198 €
25% uždirba 2198-2800 €
25% uždirba 2800-3871 €
25% uždirba nuo 3871 €