Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ "Renginių kalvė"
More about company »

Renginių Projektų Vadovė (-as)

Vilnius - VšĮ "Renginių kalvė"

Darbo pobūdis

Pramoginių renginių organizavimo įmonė VšĮ "Renginių kalvė" ieško Projektų Vadovės (-o).

Jūs būsite atsakinga (-as) už įmonių renginių organizavimą ir renginių organizavimo paslaugų pardavimą visoje Lietuvoje: vasaros šventės, žiemos renginiai, įmonių gimtadieniai ir kt.

ATSAKOMYBĖS:
  • Renginių organizavimo ir komandos formavimo paslaugų pardavimas;
  • Renginio programos ir scenarijaus sudarymas, kūrybinis darbas;
  • Detalių derinimas su užsakovais ir paslaugų tiekėjais;
  • Renginio scenarijaus įgyvendinimo užtikrinimas (personalo ir paslaugų teikėjų koordinavimas, kokybės užtikrinimas);
  • Sutarčių ir kitos dokumentacijos ruošimas;
  • Bendravimas su renginių paslaugų tiekėjais.

Reikalavimai

REIKALAVIMAI
  • Renginių organizavimo patirtis (daugiau nei 1 metai);
  • Stiprūs organizaciniai gebėjimai;
  • Puikūs derybų ir pardavimų įgūdžiai;
  • Gebėjimas prisiimti atsakomybę;
  • Kūrybiškumas, domėjimasis šiuolaikine renginių kultūra;
  • Galimybė renginių metu dirbti savaitgaliais;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B) ir automobilis.

PRIVALUMAI
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Atlyginimą tiesiogiai priklausantį nuo darbo rezultatų;
Galimybe realizuoti savo kūrybines idėjas;
Asmeninį tobulėjimą augant profesinėje srityje;
Darbą nuotaikingoje pramogų sferoje.

VšĮ "Renginių kalvė" – profesionalių renginių organizatorių komanda.
Mūsų misija – renginių pavidalu kurti nepamirštamus kolektyvinius nuotykius ir pramogas, kurių metu įgyjama patirtis turėtų praktinę naudą ir palaikytų dalyvių vienybę.