Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vandens parkas“

STOVYKLOS VADOVAS (-Ė) - ANIMATORIUS (-Ė)

Nuo 5,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Vandens parkas“

Darbo pobūdis

Prisidėti prie "Vichy" vandens parko svetingumo atmosferos kūrimo, organizuojant bei dalyvaujant įvairiose šokių, muzikinėse bei teatro programose, vedant įvairius renginius vaikams ir suaugusiems.

Reikalavimai darbuotojui

kūrybiška ir komunikabili asmenybė;
scenos baimės nebuvimas ir sugebėjimas išsisukti iš kebliausių situacijų;
mokėti dirbti su vaikais;
raiški kalba;
stovyklų programų kūrimas ir vedimas;
rusų ir anglų kalbų mokėjimas privalumas.

Įmonė siūlo

įdomų darbą vedant renginius ir programas;
galimybė parodyti savo talentą bei sugebėjimus;
visas socialines garantijas;
papildomus priedus.

Atlyginimas

Nuo 5,50 €/val. neatskaičius mokesčių

"Vichy" vandens parkas - tai moderniausias regione uždaras teminis vandens parkas, skirtas visai šeimai. Jame sukurta išskirtinė Polinezijos tematika, o šis parkas garsėja moderniausiais ir saugiausiais atrakcionais, svetingu lankytojų aptarnavimu.
informacija apie UAB „Vandens parkas“
1371 €
Vid. atlyginimas bruto
102
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 669 €
25% uždirba 669-925 €
25% uždirba 925-1755 €
25% uždirba nuo 1755 €