MB „GOCRAZY LT“

Renginių vedėjas - asistentas

12-20 €/val. Į rankas
Klaipėda - MB „GOCRAZY LT“

Darbo pobūdis

Suki galvą ką veikti savaitgaliais? Gyvenime norisi daugiau spalvų? Siūlome Tau pačias įspūdingiausias renginių vedėjo/asistento pareigas!
Tai būtų nedidelių renginių vedimas, paprastai juose dalyvauja iki 12 renginio dalyvių.

Reikalavimai darbuotojui

  • linksmų plaučių;
  • savaitgaliais, esi laisvas kaip paukštis;
  • moki malti liežuviu;
  • Tavo antroji pusė neprieštaraus, jeigu teks vesti mergvakarius / bernvakarius.

TRANSPORTO PRIEMONĖ, SU 4 RATAIS PRIVALUMAS.

  • Darbas smagus, bus bendravimo, klientų šypsenų ir smagių emocijų;
  • Tobulinsi bendravimo, lyderystės ir viešo kalbėjimo įgūdžius;
  • Įgausi vaidybos patirties.

Mes pasirūpinsime scenarijais, apmokymais, o iš Tavęs tikimės noro dovanoti žmonėms šventę ir būti vedėju, apie kurį, legendos sklis dar 100 metų.

Mūsų komanda jau daugiau nei dešimtmetį organizuoja renginius. Esam stiprūs, orginalūs, siekiam būti patys geriausi rinkoje. Jei ir Tavo tikslai panašūs, prisijunk prie mūsų!

Per valandą uždirbsi 12 - 20 eur, darbas labiau “savaitgalinis”.

Atlyginimas

12-20 €/val. į rankas

Gocrazy.lt - organizuoja teminius renginius vaikams, mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams ir įmonėms.

(Daugiau informacijos apie mus galite rasti )