„Hirelabas“ įmonių grupė

RENKAMA NAUJA KOMANDA PANELIŲ MONTAVIMUI NORVEGIJOJE. PREMIJA 150 Eur. IŠVYKSTANT IKI 05.02! ID18918

2300-2800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Renkame komandą panelių montavimo darbams kruiziniuose laivuose Norvegijoje! Darbas - lietuvių komandoje!

PASTABA: darbo pokalbis vyksta internetu, pasitelkiant vaizdo skambučių priemones. Išvykimo datos derinamos individualiai.

Darbo pobūdis:
  • panelių montavimas;
  • kajučių atnaujinimas;
  • sienų ir pertvarų statymas iš panelių, profilių dėjimas;
  • įvairūs apdailos darbai.

Darbo laikas: dirbama 10h per dieną, penkias - šešias dienas per savaitę. Darbo vieta: 6065 Ulsteinvik ir 7100 Rissa, Norvegija.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 1 metų gipsininko, vidaus apdailininko arba panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Motyvacija dirbti ir užsidirbti.

Įmonė siūlo

  • Premiją 150 EUR išvykstant iki 05.02d.
  • Nemokamą apgyvendinimą kokybiškame būste;
  • Patogią darbo aprangą;
  • Draugišką stabilią komandą;
  • Kompensuojamą kelionę Lietuva - Norvegija;
  • Kokybiškas darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

2300-2800 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.