Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Svetainė-baras "Veranda"
More about company »

Restoranas ieško šefo – virtuvės komandos lyderio

Nuo 1500 Eur
Vilnius - Svetainė-baras "Veranda"

Darbo pobūdis

  • Idėjų generavimas ir patiekalų kūrimas;
  • Nuolatinė patiekalų gamybos kontrolė;
  • Virtuvės personalo darbo organizavimas, atranka, mokymai bei valdymas;
  • Darbo grafikų sudarymas;
  • Kalkuliacinių ir technologinių kortelių ruošimas;
  • Atsakomybė už žaliavas (užsakymas / priėmimas);
  • Bendradarbiavimas ir derybos su tiekėjais;
  • Žaliavų inventorizacija;
  • Atsakomybė už virtuvės švarą bei tvarką, geros higienos praktikos taisyklių taikymą;
  • Bendras darbas komandoje.

Reikalavimai

  • 2 metų darbo patirtis virtuvės šefo-gamybos vadovo pareigose;
  • Orientacija į kokybišką rezultatą;
  • Organizuotumas, tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Plačią erdvę saviraiškai;
  • Atlyginimas 1500 Eur po mokesčių atskaitymo.

Atlyginimas

Nuo 1500 Eur atskaičiavus mokesčius

Jau 12 metų sėkmingai veikiantis ir tobulėjantis restoranas Žvėryne, Vilniuje ieško šefo - virtuvės komandos lyderio.
Restoranas vienu metu gali priimti: žiemą iki 80 svečių, vasarą – 200 svečių.
Informacija apie Svetainė-baras "Veranda"
39
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Indrė Čiūraitė