Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Istorinė virtuvė“

Restoranas Vilniaus senamiestyje ERTLIO NAMAS ieško ADMINISTRATORĖS (-AUS)!

1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Istorinė virtuvė“

Darbo pobūdis

  • kasdieninį, aukšto lygio ir restorano standartus atitinkantį svečių aptarnavimą;
  • darbų komandai paskirstymą;
  • kasos žurnalo ir kitų susijusių dokumentų pildymą.

Reikalavimai darbuotojui

  • turite sėkmingą, ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį restorane;
  • išmanote etiketą, kaip aptarnauti svečius;
  • gebate dirbti komandoje, motyvuoti kolegas;
  • gerai mokate anglų kalbą;
  • išmanote vynus.

Darbą draugiškoje profesionalų komandoje, viename geriausių Lietuvos restoranų, galimybes tobulėti ir mokytis, visada laiku mokamą motyvuojantį baltą atlyginimą, pietus, motyvacinius priedus nuo asmeninių ir komandos pasiekimų.

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas
Darbas pilnu etatu, darbo laikas nuo 15 iki 22 val.

Ertlio Namas - istorinės virtuvės restoranas Vilniaus senamiestyje.
informacija apie UAB „Istorinė virtuvė“
2119 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.