Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Istorinė virtuvė“

Restoranas Vilniaus senamiestyje ieško padavėjo (-os)

Vilnius - UAB „Istorinė virtuvė“

Darbo pobūdis

Restoranas Vilniaus senamiestyje stiprina komandą ir ieško padavėjo (-os).

Jūs būsite atsakingas už:
  • mandagų ir profesionalų svečių aptarnavimą
  • patiekalų ir gėrimų pristatymą

Darbo vieta: Vilniaus senamiestis.

Tel. pasiteirauti: .

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis restorane ne mažesnė kaip 1 metai
  • svečių aptarnavimo, etiketo išmanymas
  • gebėjimas dirbti komandoje
  • anglų kalbos žinios
  • vokiečių, rusų kalbos žinojimas būtų privalumas
  • vynų išmanymas būtų privalumas

Siūlome darbą svetingiausiame Vilniaus restorane, laiku mokamą motyvuojantį atlyginimą, galimybes tobulėti ir mokytis, nemokamus ir pietus ir grįžimą namo po darbo po 23 val.

Ertlio Namas - istorinės virtuvės restoranas Vilniaus senamiestyje.
informacija apie UAB „Istorinė virtuvė“
2119 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.