Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
D.Razbadausko individuali veikla
More about company »

RESTORANĖLIO VEIDAS - KEPĖJAS (-A) OLANDIŠKŲ BLYNELIŲ NAMUOSE

Vilnius - D.Razbadausko individuali veikla

Holl& pancakes siūlo naujam darbuotojui:

Nuo rudens aktyviai startuojame su nauja komunikacijos strategija, ieškome komandos pastiprinimo, naujo šeimos nario ir pagrindinio kepėjo (-os), kuris kiekvienam apsilankiusiam pas mus paliktų pačias geriausias emocijas. Reikalingos savybės: meilė maistui, itin lengva komunikacija su klientais, kruopštumas. Taip pat gali tekti pasirodyti Holl& pancakes Instagram paskyroje, pakalbėti bei pačiam komunikuoti darant story.
Kviečiame į jauną, protingą, draugišką komandą, siūlome apmokymus, smagų darbą bei greitą galimybę tapti vadovu Holl& pancakes – mažuosiuose olandiškų blynelių namuose “Uptown Bazaar" Kauno g.

Dienos darbai:

Kepti gardžius blynelius ir ruošti kavą;
pasirūpinti dailia tiekiamo maisto išvaizda;
dalyvauti renginiuose ir atstovauti Holl& pancakes;

Ieškome

Ieškome žmogaus, kuriuo galėtume pasitikėti. Pasitikėjimą didintų panašaus darbo patirtis, pozityvas, noras darbuotis ir malonus bendravimas. Jei jus domintų ir vadovo pozicija, kuri būtų derinama su auksčiau paminėtomis pareigomis, būtinai atsakykite į papildomus du klausimus.
D.Razbadausko individuali veikla

D.Razbadausko individuali veikla

Holl& pancakes - mažieji olandiškų blynelių namai, įsikūrę “Uptown Bazaar" ir puoselėjantys sveiko, skanaus maisto kultūrą, ieško administratoriaus!
Olandija pasižymi 3 bruožais: 1. Išmintinga laisve. 2. Gardžiu skoniu. 3. Spalvinga kultūra. Mes apie tai. Ir tai tik pradžia. Daugiau apie mus:
instagram.com/hollandpancakes/
facebook.com/hollandpancakes/