Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SPA Birštonas“

Restorano administratorius (-ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SPA Birštonas“

Darbo pobūdis

Organizuoti ir kontroliuoti padavėjų darbą bei užtikrinti malonų aptarnavimą;
Pasitikti svečius, rezervuoti staliukus;
Esant poreikiui atlikti barmeno darbą;
Kontroliuoti baro prekių užsakymus;
Mokyti ir ugdyti aptarnaujantį personalą.

Reikalavimai darbuotojui

Panaši darbo patirtis 3 metai;
Asmeninės savybės - atsakingumas, organizuotumas, gebėjimas suburti kolektyvą, kurti pozityvią ir darbingą nuotaiką.

Įmonė siūlo

Fiksuotą darbo užmokestį + priedus už rezultatus;
Nuolaidas viešbutyje ir paslaugoms Jums ir Jūsų šeimos nariams;
Darbo aplinką paremta profesionalumu, pagarba ir komandiniu darbu;
Mokymus, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Puikias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Vytautas mineral SPA - vieninteliai Baltijos šalių regione mineralų SPA namai.
Mūsų tikslas kurti inovatyvius ir skirtingai pritaikomus aktyviųjų mineralų panaudojimo būdus šiuolaikiniam žmogui ir įkvėpti pokyčiams.
informacija apie UAB „SPA Birštonas“
1658 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
205
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1114 €
25% uždirba 1114-1334 €
25% uždirba 1334-2104 €
25% uždirba nuo 2104 €