Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Bravisima"
More about company »

Restorano administratorius (-ė)

Kaunas - UAB "Bravisima"

Darbo pobūdis

Restoranas "Fresh Buffet Medžiotojų užeiga" ieško restorano administratoriaus (-ės).
Darbo pobūdis:
Vadovavimas aptarnaujančiam personalui (padavėjams), jų darbo organizavimas ir kontrolė;
Užsakomųjų renginių aptarnavimo organizavimas, kontrolė;
Darbas su klientais;
Konferencijų maitinimo derinimas, vykdymas, kontrolė.

Reikalavimai

Darbo patirtis maitinimo srityje (vadovaujamo darbo patirtis);
Turėti vadybininko, administratoriaus ar viešojo maitinimo darbuotojo išsilavinimą;
Komunikabilumas;
Užsienio kalbų mokėjimas;
Sąžiningumas, atsakingumas ir darbštumas;

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Konkurencingą, visada laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Viešojo maitinimo įmonė
Informacija apie UAB "Bravisima"
744 €
Vid. atlyginimas bruto
44
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 598 €
25% uždirba 598-784 €
25% uždirba 784-898 €
25% uždirba nuo 898 €
Vadovas: Ričardas Mačiulaitis