Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pramogų Pilis“

Restorano pamainos vadovas (-ė)

950-1350 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pramogų Pilis“

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir kontroliuoti aptarnaujančio personalo darbą;
  • Užtikrinti malonų ir sklandų svečių aptarnavimą;
  • Pasitikti restorano svečius;
  • Užtikrinti švarą bei tvarką restorane;
  • Operatyviai spręsti sudėtingas situacijas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo restorane patirtis ir bendro suvokimo, kas yra geras ir malonus aptarnavimas;
  • Gebėjimas valdyti stresines situacijas ir laiku išspręsti iškilusias problemas;
  • Reprezentatyvi išvaizda bei komunikabilumas;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, pozityvumas;
  • Darbo laiko planavimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atsakingumas, tvarkingumas;
  • Greita orientacija ir imlumas;
  • Mokėjimas dirbti kompiuterine sistema „Presta“ ar kita restorano kasos programa (privalumas);
  • Užsienio kalbų mokėjimas (anglų kalba būtina).

Įmonė siūlo

  • Lankstus darbo grafikas (dirbti 3/ 4 dienos per savaitę);
  • Tobulėjimas aptarnavimo ir vadybos srityje;
  • Vynų apmokymai;
  • Darbas jaunatviškame ir pozityviame kolektyve;
  • Nemokamas parvežimas namo po darbo;
  • Nemokamas maitinimas.

Atlyginimas

950-1350 €/mėn. į rankas

XVIII-ojo amžiaus pastate įsikūręs restoranas sėkmingai dirba jau 13 metų. Stabilus kolektyvas virtuvėje, jaunatviška padavėjų komanda. Plati vyno korto, o patiekalai - prancūzų, italų, ispanų klasika.
informacija apie UAB „Pramogų Pilis“
1174 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 493 €
25% uždirba 493-924 €
25% uždirba 924-1946 €
25% uždirba nuo 1946 €