Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
K. Geco prekybos įmonė
More about company »

Restorano administratorius

Palanga - K. Geco prekybos įmonė

Darbo pobūdis

Klientų pasitikimas atvykus į restoraną ir svečių išlydėjimas;
Informacijos svečiams suteikimas ir komunikavimas su restorano klientais;
Restorano svečių pasitenkinimo mūsų paslaugomis užtikrinimas
Salės priežiūra;
Konferencijų, furšetų, banketų paruošimas ir priežiūra;
Darbas su kasos aparatu ir kitų finansinių operacijų atlikimas.

Reikalavimai

Patirtis viešbučių ar restoranų veikloje ne mažiau 1 metai;
Patirtis dirbant su kasos aparatu bei kompiuterinis raštingumas;
Puikūs komunikavimo ir pardavimų įgūdžiai;
Organizuotumas, paslaugumas, pozityvumas, dėmesys detalėms;
Puikios lietuvių, rusų ir anglų kalbų žinios.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Palanga SPA Life Balance Hotel*****