Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Altomondas“
More about company »

Restorano administratorius

Vilnius - UAB „Altomondas“

Darbo pobūdis

Administracinis darbas su restorano dokumentais, pinigų inkasavimas
Su personalu: personalo paieška, apmokymai, grafikų sudarymas;
Darbas su klientais rezervų kontrolė, pasiūlymų sudarymas,
banketų organizavimas;
Bendros tvarkos palaikymas
Slenkantis darbo grafikas

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą.
Geri bendravimo įgūdžiai,
Gebėjimas greitai reaguoti į situacijos pokyčius,
Užsienio kalbos (anglų būtinai)

Mes jums siūlome

Darbas jauname bei energingame kolektyve.

10 metus veikiantis italų restoranas pačiame Vilniaus cente, vasaros metu turintis nuostabų Alumnato kiemelį.
Informacija apie UAB „Altomondas“
929 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Roberto Febbrari