McDonald's restorano darbuotojas naktiniams tvarkymosi ir įrangos valymo darbams Vilniuje

1480 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Vilnius - McDonald's

Darbo pobūdis

Restorano išorės ir vidaus švaros ir tvarkos užtikrinimas;
Įrangos valymo darbai;
Smulkūs krovos darbai;
Pagalba kolegoms;
Papildomų užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Galimybė dirbti naktimis;
Aptarnavimo įgūdžiai – didelis privalumas;
Sugebėjimas dirbti komandoje;
Atsakingas požiūris į darbą;
Pasirengimas dirbti pagal darbo grafiką, įskaitant darbą savaitgaliais ir per šventes (pagal poreikį).

Siūlome 6,45 EUR/val. (prieš mokesčius) atlyginimą. Darbas naktinėse pamainose apmokamas pagal LR įstatymus.
Galimybę pradėti karjerą tarptautinėje kompanijoje ir profesinį tobulėjimą;
Ypatingai lankstų darbo grafiką;
Nemokamą maitinimą, dirbant ilgiau nei 4 valandas per pamainą;
Nelaimingų atsitikimų draudimą 24/7;
Dovanas ir premijas įvairių švenčių proga;
Apmokamą laisvadienį gimtadienio dieną;
Darbuotojų nuolaidas;
Įvairius konkursus ir renginius darbuotojams;
Draugišką ir palaikančią komandą.

Atlyginimas

1480 €/mėn. neatskaičius mokesčių
dirbant 168 val./mėn.

Papildomą informaciją suteiksime tik atrinktiems kandidatams.

McDonald's

UAB Premier Restaurants
Įsteigta 1955 m., korporacija „McDonald's" yra pirmaujanti pasaulinė maitinimo paslaugų tiekėja. Daugiau kaip 34 000 restoranų ir 1,7 mln. darbuotojų turintys „McDonald's" restoranai kasdien aptarnauja 69 mln. klientų 119 šalių.

Lietuvoje pirmasis „McDonald's" restoranas duris atvėrė 1996 m. pačioje Vilniaus širdyje. Šiuo metu šalyje veikia 17 „McDonald's" restoranų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje bei 8 kavinės „McCafe". „McDonald's" Lietuvoje turi daugiau kaip 1000 darbuotojų ir kasmet aptarnauja daugiau kaip 9,1 mln lankytojų.

Lietuvoje „McDonald's" veiklą vykdo „Premier Capital", Maltos bendrovė, turinti „McDonald's" licenciją Estijoje, Graikijoje, Latvijoje, Rumunijoje, Lietuvoje ir Maltoje. Visose šiose šalyse bendrovė iš viso valdo 160 restoranų ir turi daugiau kaip 7 500 darbuotojų.

Daugiau informacijos apie „McDonald's" Lietuvoje rasite adresu: www.mcd.lt
See all ads of this company (19)
informacija apie McDonald's
1235 €
Vid. atlyginimas bruto
1192
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 509 €
25% uždirba 509-851 €
25% uždirba 851-1264 €
25% uždirba nuo 1264 €