Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Senamiestis vakare“

Restorano gamybos vadovas

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Senamiestis vakare“

Darbo pobūdis

Nuolatinė gaminamų pusgaminių ir patiekalų kokybės kontrolė ir standartų užtikrinimas;
Gamybos personalo darbo organizavimas;
Geros higienos praktikos žurnalų pildymas;
Virtuvės ir jos teritorijos švaros ir tvarkos užtikrinimas;
Produktų ir žaliavų užsakymas ir priėmimas iš tiekėjų ;
Darbas / pagalba virtuvėje

Reikalavimai

Vadovaujamo darbo patirtis maitinimo srityje ne mažiau 3m. (pageidautina tinklinio restorano, "fine dining” restorano tipo patirtis netinka)
Orientacija į kokybišką rezultatą;
Atsakingumas, kruopštumas, nuovokumas, gebėjimas vadovauti ir dirbti komadoje
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina maisto technologijos ar gamybos srityje)
Kompiuterinis raštingumas, mokėjimas dirbti “iiko” ir R-keeper programomis
Rusų bei anglų kalbų mokėjimas

Mes jums siūlome

darbą modernioje ir augančioje kompanijoje;
tobulėjimo ir augimo galimybes;
visas socialines garantijas;
įmonės bei įmonės partnerių taikomas nuolaidas

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas

Restoranas Olive Kitchen
informacija apie UAB „Senamiestis vakare“
40
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.