Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Bravisima“

Restorano gamybos vadovo

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Bravisima“

Darbo pobūdis

UAB Bravisima – sėkmingai restoranų ir pagaminto maisto tiekimo rinkoje dirbanti įmonė, turinti kelis restoranus.
Šiuo metu ieško gamybos vadovo.

  • Vadovavimas pavaldžiam personalui, jų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Personalo darbo kokybės užtikrinimas;
  • Personalo darbo grafikų sudarymas;
  • Restorano žaliavos paruošimas;
  • gamybinių rodiklių apdorojimas, analizė bei kontrolė, ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (maisto pramonės srityje) būtų privalumas
  • Gamybos procesų išmanymas;
  • Mėsos išdorojimo, perdirbimo procesų išmanymas;
  • Personalo darbo organizavimo sugebėjimai;
  • Analitinis mąstymas, puikūs organizavimo, bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžiai;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Sąžiningumas, atsakingumas, tvarkingumas ir iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Nuolatinius mokymus ir tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Konkurencingą, visada laiku mokamą atlyginimą, priedus.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Restoranas "Medžiotojų užeiga"
informacija apie UAB „Bravisima“
1443 €
Vid. atlyginimas bruto
38
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1009 €
25% uždirba 1009-1328 €
25% uždirba 1328-1980 €
25% uždirba nuo 1980 €