Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VIEŠBUTIS "LIETUVA", UAB Radisson Blu Hotel Lietuva
More about company »

Restorano ir renginių skyriaus asistentas (-ė) - padavėjas (-a)

Vilnius - VIEŠBUTIS "LIETUVA", UAB Radisson Blu Hotel Lietuva

Darbo pobūdis

Darbas viešbučio restorano ir renginių skyriuje slenkančiu grafiku pilną darbo dieną (galimas ir nepilnas etatas). Svečių aptarnavimas pusryčių, verslo pietų metu ir/arba vakarienės metu iš meniu, siekant užtikrinti aukštą aptarnavimo kokybę pagal nustatytus standartus. Paruošiamieji darbai prieš konferenciją, kavos pertrauką, pobūvį ar kitą renginį, klientų aptarnavimas renginio metu bei tvarkymo darbai renginiui pasibaigus.

Reikalavimai

Mums reikalingas darbuotojas:
  • draugiškas, visada pasiruošęs patarnauti;
  • gebantis susikalbėti anglų kalba;
  • nebijantis fizinio darbo;
  • galintis dirbti dienos metu, lanksčiu darbo grafiku;
  • darbo patirtis viešbutyje, aptarnavimo srityje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

darbą jauniems, entuziastingiems ir motyvuotiems žmonėms, turintiems pozityvų požiūrį į gyvenimą. Kviečiame prisijungti prie jauno ir draugiško kolektyvo lyderiaujančioje kompanijoje.

Radisson Hotel Group, viena didžiausių ir dinamiškiausių viešbučių kompanijų pasaulyje, valdo Radisson Blu bei Park Inn by Radisson viešbučius Lietuvoje. Grupės portfelyje yra daugiau kaip 1.400 veikiančių ir ruošiamų veiklai viešbučių 110-tyje pasaulio šalių ir teritorijų.
Šiuo metu kompanija siūlo darbą Vilniuje, viešbutyje Radisson Blu Hotel Lietuva, Konstitucijos pr. 20, kuriame yra 291 svečių kambarys, vienas iš didžiausių ir moderniausių konferencijų ir renginių centras, restoranas Riverside, vestibiulio baras bei baras Skybar, esantis 22-ame viešbučio aukšte.
Informacija apie VIEŠBUTIS "LIETUVA", UAB Radisson Blu Hotel Lietuva
919 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
183
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tiit Ottis