Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vasaros projektai“

Restorano pamainos vadovas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vasaros projektai“

Darbo pobūdis

  • Restorano-lauko terasos veiklos koordinavimas;
  • Personalo atranka, apmokymas, darbuotojų darbo koordinavimas;
  • Darbo grafikų sudarymas;
  • Prekių užsakymai, sandėlio likučių koordinavimas;
  • Darbas su kasos aparatu, pardavimų programa nPoint;
  • Bendravimas su svečiais, iškilusių klausimų sprendimas;
  • Rezervacijų, banketų organizavimas, koordinavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis aptarnavimo sferoje (puikios svečių aptarnavimo, serviravimo žinios);
  • Patirtis vadovo pozicijoje (gebėjimas vadovauti darbuotojams);
  • Puikios lietuvių, anglų k. žinios;
  • Darbo patirtis su Presta, R-Keeper ar kitomis pardavimų programomis;
  • Puikios MS Excel, Word žinios;
  • Gebėjimas spręsti konfliktines situacijas.

Įdomų, dinamišką darbą tikriems aptarnavimo srities profesionalams.

Kita informacija:

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Restoranas - lauko terasa „Carré Bar & Lounge”, Gedimino pr. 9, Vilnius.
informacija apie UAB „Vasaros projektai“
1361 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.