Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Pietausim.lt"
More about company »

Restorano salės darbuotojas (pilnu arba 0,5 etato)

Nuo 181 Eur
Vilnius - UAB "Pietausim.lt"

Darbo pobūdis

Bufete įdėti maistą pagal klientų prašymus;
Prižiūrėti bendrą tvarką salėje;
Papildyti maistą bufete;
Dirbti su kasa (atsiskaitymas tik kortelėmis);
Paruošti kavos pertraukėles konferencijoms ir prižiūrėti tvarką jų metu;
Kiti su kasdiene restorano veikla susiję darbai.

Darbo laikas nuo 11 iki 15 val., darbo dienomis (0,5 etato).

Taip pat ieškome darbuotojų pilnu etatu (nuo 9 iki 16 val)

Reikalavimai

Ieškome mandagių, tvarkingų ir atsakingų žmonių;
Darbo patirtis nebūtina - naujus komandos narius apmokysime.

Mes jums siūlome

  • Maitinimą du kartus (prieš darbą ir po darbo);
  • Galimybę užsidirbti renginių metu;
  • Galimybę realizuoti idėjas bei užsidirbti, prisidedant prie įmonės komunikacijos ir renginių organizavo;
  • Laiku ir oficialiai mokamą atlyginimą;
  • Visas soc. garantijas;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Motyvuotiems darbuotojams suteikiama galimybė papildomai užsidirbti renginių metu.

Atlyginimas

Nuo 181 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Pietausim.lt - Vilniaus verslo centruose ar šalia jų įsikūrusios pietų kavinės. Gaminame šviežią, kokybišką maistą, kasdien galime pasiūlyti keturis karštus patiekalus (vieną iš jų vegetarišką), salotas bei sriubas. Mokėjimus priimame tik kortelėmis, todėl įmonėje galioja skaidri politika, visiems darbuotojams atlyginimai mokami oficialiai. Taip pat tiekiame maitinimą konferencijoms bei renginiams.
Informacija apie UAB "Pietausim.lt"
51
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Eimantas Norkūnas