Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Restorano salės vadybininkas

550–700 Eur

Darbo pobūdis

Kaune esančiam restoranui "Bokštas" ieškomas restorano vadybininkas (-ė).

Reikalavimai

1. Patirtis restoranų srityje.
2. Darbas su Presta programa.
3. Vadovavimas salės ir baro kolektyvui.
4. Nusimanymas gėrimuose, jų pateikime, suvokimas maisto pateikime, banketų sudaryme, bendravimas su klientais.
Restorano valdymas, personalo kontrolė, apmokymai, rezultatų apskaita, skiriamų biudžetų valdymas

Mes jums siūlome

Perspektyvų darbą, gerą atlyginimą.

Atlyginimas

550–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

Labai prašome taupyt Jūsų bei mūsų laiką, kandidatai neturintys mažiausiai 1 m. patirties restoranų valdyme savo kandidatūros nesiulykite.
Dėl darbo skambinti tel. 8 .